ترمیم عکس شکسته و قدیمی

ترمیم عکس دیجیتالی می تواند یه راهکار فوق العاده موثر برای بازگرداندن روتوش عکس های قدیمی و شکسته به حالت اولیه خود باشد.

روتوش عکس عمل بازگرداندن یک عکس فیزیکی است که در اثر گذر زمان و یا در طبیعت شکسته شده و یا به علت های محیط زیستی آسیب دیده است.

روتوش عکس شکسته ، بازگشت تصویر به حالت اولیه خود است.

اگر عکس های قدیمی شما آسیب دیده ، پاره شده ، شکسته و یا رنگ خود را از دست داده ، گروه هنری ترمــیم آنـــلاین می تواند با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن عکس شما را به حالت اصلی خود با بالاترین کیفیت بازگرداند.

همین الان سفارش دهید

برای دیدین کامل قبل و بعد عکس ، فلش وسط تصویر را به چپ و راست بکشید.

ترمیم عکسترمیم عکس

همواره زندگی ما سرشار از لحظه های تلخ و شیرین است ، ولی خب ! اکثر اوقات از این لحظه های در گذشته فقط یه خاطره کم رنگ در ذهن داریم و گاها یک عکس .
اما متاسفانه ممکن است به دلایل مختلف همچون گذر زمان، محیط نگهداری نامناسب ، آب خوردگی ، بلند شدن سلفون روی عکس و ….. این عکس در آستانه از دست رفتن و نابود شدن باشد .

” گروه هنری ترمیم آنلاین “

نمونه ترمیم عکس
ترمیم عکسترمیم عکس قبل

اتفاقات جدیدتر و گذشت سالها باعث می شود که یادآوری جزئیات خاطرات به مرور زمان برای شما کم رنگ و کم رنگ تر بشود.

با گذشت زمان ، همیشه عکسها آن کیفیت اولیه خود را ازدست می دهند و این موضوع می تواند به خاطر سپردن عکس ها و یادآوری آنها را برای ما سخت تر کند …. اما خوشبختانه این مشکل امروزه با سیستم های حرفه ای روتوش عکس برطرف شده.

این احساس فوق العاده است که اطمینان پیدا کنید آن لحظات کلاسیک در سال های گذشته تبدیل به خاطرات کم رنگ نمی شوند و برای سالهای آینده و نسل های آینده زنده  و ماندگار می مانند .

ترمیم عکس های قدیمی و شکسته می تواند کمک فوق العاده ای به بازگرداندن و روتوش عکس ها به حالت اصلی خود کند .شما با استفاده از ابزار های مدرن ترمیم عکس دیجیتال می توانید فایل دیجیتالی آن را برای همیشه در آلبوم خود داشته باشید ، بدون ذره ای افت کیفیت و یا از بین رفتن .

ترمیم عکس های در آستانه ی خرابی ، کمک به حفظ همه ی خاطرات تلخ و شیرین شما به شیوه ای مدرن است.

به لطف سیستم ها و گروه هنری حرفه ای ترمیم آنلاین ، ما می توانیم برای شما هر عکس را به یک سطح واقع گرایانه و بالایی از کیفیت برسانیم.

آیا روی عکستان یک لیوان قهوه یا آب ریخته ، آیا عکس شما شکسته و یا یک قسمت از عکستان جدا شده و پاره شده ، ترمیم آنلاین می تواند با یک گروه هنری تخصصی و دقیق سلامت کامل در عین حفظ جزئیات را به عکس شما بازگرداند.
ثبت سفارش

ترمیم آنلاین یک راهکار فوق العاده عالی برای حرفه ای هاست برای حفظ  تاروپود عکس. شجره نامه شناسان ممکن است برای پیدا کردن مسیر یک شجره نیازمند یک عکس با جزئیات کامل داشته باشند ، و آنها با کمک ما ممکن است قادر به حل کردن بخشی از پازل در مسیر شجره باشند که مدت های طولانی است درگیر آن هستند.

هرچه که باشد استفاده از خدمات ما می تواند کمک بزرگی برای تصمیم گیری در مورد درخت خانوادگی شما بکند. / ما اینجاییم که به شما کمک کنیم .

خدمات ترمیم آنلاین این اطمینان را به شما می دهد که با بهره گیری از دانش ، شما را قادر به نگاه کردن زیبا به خاطرات می کند ، و همچنین شما را قادر به اعمال هرگونه تغییرات و ایده ها می کند ، و این اطمینان حاصل می شود که خاطرات شما به صورتی کاملا مدرن و دیجیتال در عین رضایت کامل شما در اختیارتان قرار بگیرد.

ترمیم آنلاین-بعدترمیم آنلاین-قبل

حفط تاریخ و خاطرات گذشته شما می تواند بسیار دشوار باشد ، و ار دست دادن یک عکس بسیار آسان است ، اما ما از دست دادن عکس را برای شما با دیجیتالی کردن آنها برای سالهای طولانی غیر ممکن میکنیم.
اگر شما می خواهید که یک عکس کلاسیک در گذشته خود را در زندگی مدرن و امروزی خود داشته باشید ،
بهترین راه و به صرفه ترین راه استفاده از خدمات آنلاین ترمیم عکس ماست .

گروه هنری ترمیم آنلاین

چرا ترمیم آنلاین !؟

  • کیفیت برتر، سرعت در انجام کار و حفظ حریم خصوصی شما
  • انجام ۳ مرحله تغییرات مورد نظر شما در صورت عدم رضایت کامل
  • قیمت بسیار پایین نسبت به همه آتلیه های عکاسی (خودتان قضاوت کنین)
  • تخفیف خوب به تعداد بالای ۳ عکس

برای ارسال عکس و ثبت سفارش ترمیم عکس برروی دکمه زیر کلیک کنید

ثبت سفارش

و یا برای ارتباط با ما، و دریافت شماره تماس ها بر روی دکمه زیر کلیک کنید

ارتباط با ما